Warning: Use of undefined constant false  - assumed 'false ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /delta-pack/wp-config.php on line 82

Warning: Use of undefined constant false  - assumed 'false ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /delta-pack/wp-config.php on line 83
RMA – delta-pack.pl
×
 

Zgłoszenia serwisowe [RMA]

Poniższy formularz służy zgłoszeniu sprzętu do naprawy w serwisie. Przed jego użyciem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem serwisu Novum Office Sp. z o.o.

Do wysłania formularza konieczne jest wypełnienie wszelkich pół oznaczonych jako (*). W razie potrzeby istnieje możliwość wysłania z formularzem załącznika. Załącznik można dodać za pomocą przycisku Przeglądaj.

Poprawne wysłanie formularza zostanie potwierdzone wiadomością wysłaną na podany adres email. Wiadomość z potwierdzeniem jest generowana automatycznie, nie należy na nią odpowiadać. Po wysłaniu formularza prosimy o oczekiwanie na kontakt technika serwisu centralnego, który poda niezbędne informacje dotyczące wysyłki sprzętu.

Informujemy, iż zgłoszenia można także dokonać telefonicznie lub drogą emailową. W tym celu należy przejść na stronę Kontakt z pomocą techniczną.

Numer zgłoszenia RMA zostanie przydzielony automatycznie - w kontaktach z serwisem prosimy się powoływać na wygenerowany numer RMA.

 

TOP